Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye verilemez ise konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ürünler tedarik edilemiyorsa tam para iadesi tarafınıza sağlanacaktır.

Siparişinizin Hazırlanması

Siparişiniz kargoya verildikten sonra bir e-posta ve sms ile bilgilendirileceksiniz.

Siparişinizin Takibi

Siparişinizin kargoya verildiğine dair size gönderirken e-posta'dan 24 saat sonra Kargom Nerede? linkinden gönderinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kargoya Verilen Siparişlerin Teslimat Adresinize Sevkiyatı Siparişleriniz kargo firmasına teslim edildikleri tarihten itibaren;

1 ile 4 iş gününde,

kargo firmalarına teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün, kargo firmalarınca dağıtım süreçleri ise Cumartesi Pazar günleri ve resmi ve dini tatiller hariç her gün yapılmaktadır.

Kargo Firmasının Teslimat Anında Size Ulaşamadığı Durumda Kargo firması siparişinizde belirttiğiniz teslimat adresinize 1 kez uğrayacak, 1 uğrama sonucunda da teslimatı yapacak kimseyi bulamaması durumunda kargo şubesinde bekletilecektir teslim almamanız durumunda ürünler tarafımıza geri getirilecektir. Bu durumda 0232 261 1 444 nolu telefondan iletişime geçmeniz durumunda ürünler isteğiniz doğrultusunda yeniden kargoya verilebilir.

Kargo Ücretleri

İnternet mağazamızdan sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti 20 TL'dir. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur. 300 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücretsizdir.

Kapıda Ödeme Hizmeti

Kapıda ödeme hizmeti ücretli olup hizmet bedeli 15 TL'dir. Kapıda ödeme yöntemi ile verilen siparişlerde kargo adresi ve fatura adresi siparişiniz teslim edilirken ödeme alınacağı için farklı olmamalıdır.