Garanti

Ürünlerimiz, ürün açıklamasında özellikle aksi belirtilmedikçe, yasal olarak yedek parça statüsündeki ürünler olarak geçmektedir ve üretici firmalar tarafından garanti verilmemektedir.


İade Şartları

Gönderilen ürün ile ilgili sıkıntı yada sorun yaşandığında, ürünü teslim aldığınız ilk 2 gün içinde bizimle irtibata geçtiğiniz taktirde, sorun yaşadığınız ürün stoğumuzda varsa yenisi gönderilir yok ise sorunlu ürünü bize ulaştırdığınızda tam para iadesi tarafınıza yapılacaktır.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 2 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan hesabım sekmesi altında bulunan İade Taleplerim kısmından bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İade ve değişim işlemlerinde anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi YURTİÇİ KARGO ile "250525045" numaralı ücretsiz gönderi kodumuzu kullanarak göndermelisiniz. Yurtiçi Kargo şirketi haricinde gelen "Karşı Ödemeli" gönderilerde, gönderim ücreti tarafınızdan ödenmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünler "Satış Sözleşmesi" şartlarına uygun ise, sitemizden alışveriş yaparken kullandığınız kredi kartınıza veya banka hesabınıza 10 gün içerisinde para iadesi yapılacaktır.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası veya teslim formuyla, ürün paketi / kutusu hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir.

Yanlış Ürün

Yanlış ürün siparişlerinizde ürün kargoya verilmeden önce bizimle irtibata geçip siparişinizi iptal edebilir tam para iadesi alabilirsiniz. Eğer ürünü yanlış sipariş verdiğinizi ürün tarafınıza ulaşınca fark ettiyseniz, ürün iadesi için bizimle irtibata geçin. Kargo masrafları ve ekstra masraflar tarafınıza yansıtılıp para iadesi yapılacaktır.

Siparişini verdiğiniz/faturanızda yazan ürün ile teslim edilen ürün birbiri ile aynı değilse teslimatın gerçekleşmesinin akabinde 2 gün içerisinde "Hesabım" sekmesinde bulunan "İade Taleplerim" bölümünden bildirimde bulunmanız veya 0232 261 1 444 nolu telefondan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Başvurunuzun ardından YURTİÇİ KARGO ile "250525045" numaralı ücretsiz gönderi kodumuz ile yanlış ürünü bize kargo ücreti ödemeden geri gönderebilirsiniz.