Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü

Ürün Kodu:
: ST2701
Stok Durumu:
: 1
Miktar:
:
2,700.00TL
  
Bu Kategorinin En Yenileri
Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü
  Kamtek Petek Temizleme Makinası GOLD AİR T..
2,700.00TL
veito v-blade düğmeli başlık
veito v-blade düğmeli başlık ..
40.00TL
Universal Çamaşır Makinesi Ayağı - 4 ADET
Universal üründür. Tüm ça..
20.00TL
tek sepetmüsteri-hizmetleri

 

Kamtek Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü


Petek temizleme makinaları, basınçlı temiz su kullanarak, petek/radyatör/kombinizi yerinden sökmeden, petek kombi ve ısıtma sisteminin içerisinde oluşan çamur, kireç ve pas birikintilerini çok kısa bir sürede temizlemek için ideal bir makinedir.
 

GOLD AİR Petek Temizleme Makinası, ısıtma ve tesisat sistemindeki, çamur, kireç, pas artıklarını basınçlı temiz su kullanarak çok hızlı bir şekilde temizleyen bir makinedir. Sadece bir temizleme işlemi sonrasında, kombinin optimum enerji verimliliği oranını ve genel ısıtma sistem performansını en yüksek seviyeye çıkarır; kombi gürültüsünü ortadan kaldırır ve yakıt tüketimini en aza indirerek enerji verimliliğini sağlar. %100 Yerli Üretim olduğundan yedek parça tedariği kolaydır. Ergonomik yapısı ve şık görünümüyle profesyonel, kompakt bir makinedir.

 


 

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü            İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Taksit

1

Taksit Tutarı

Toplam Tutar

2,700.00TL

2,700.00TL


Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü ile Benzer Ürünler
Üreticiler ve Servisten.com , ürün özelliklerini değiştirme hakkını saklı tutar. Servisten.com ürününün yanlış kullanımından dolayı doğabilecek zarardan dolayı Servisten.com hiçbir sorumluluk kabul etmez. Firmamız dizgi ve sistem hatalarından kaynaklanan fiyat ve içerik hatalarından sorumlu değildir. Servisten.com , fiyatı hatalı gösterilen siparişleri iptal etme hakkını saklı tutar. İptal işlemlerinde müşteri tarafından yapılan ödeme Kargo Bedeli düşüldükten sonra eksiksiz olarak iade edilir. Bu sayfada Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü için detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü hakkında bilgi, Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü fiyatı, Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü sipariş bilgisi, Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü resmi, en ucuz Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü ve Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü hakkında geniş bilgilere ulaşabilir veya Petek Temizleme Makinası GOLD AİR Tek Yönlü Kompresörlü hakkında görüş bildirip değerlendirme yapabilirsiniz.
telefon      teslimat süreci    guvenlik    kargo
foot
Servisten.com © 2021